Jasper Galama zoekt een Kamer in Utrecht

Jasper Galama zoekt: Een Kamer in Utrecht

  • Kamer
  • Min. 10 m2
  • Man
  • 12 Per direct

Ik ben Jasper, 21 jaar oud en ga wil vanaf september verhuizen naar Utrecht om te beginnen aan de studie Evenementenmanagement.
Na drie maanden backpacken in Thailand (veel avonturen en nog meer rijst) ben ik weer helemaal opgeladen om het studentenleven in een nieuwe stad op te pakken. Momenteel woon ik nog in Groningen, waar ik nu in m’n derde jaar woon, maar ik kijk erg uit naar deze nieuwe stap richting Utrecht.
In m’n vrije tijd ben ik vaak te vinden in de sportschool of op het voetbalveld met m’n vriendenteam. Verder ga ik graag naar festivals, en zeg ik nooit nee tegen een terrasje of een goede borrel. Ook draai ik af en toe als hobby DJ op huisfeestjes – meestal house of techno. Komend jaar lijkt het me tof om actief te worden bij Triton, om daar nieuwe mensen te leren kennen en mezelf uit te dagen, zowel sportief als sociaal.
Ik ben op zoek naar een huis waar niet alleen een kamer is, maar ook een gezellig sfeertje maar waar je ook regelmatig bij elkaar naar binnen kan lopen om samen een hapje te eten of een pilsie te doen.

Algemene informatie: Jasper Galama
  Man, 124 jaar